RAFALALA ZGWAŁCONA…PRZEZ DUCHA?

page

Rafalala została zgwałcona przez Andrzeja Łapickiego.


Nina Kukawska,  Rafalala to jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów tego roku. Artystka na swoim facebook’u opublikowała wpis, w którym opisuje jak zostało spenetrowana i zgwałcona przez ducha, nie byle jakiego ducha według koleżanki Rafalali był to Andrzej Łapicki Polski aktor, reżyser i profesor. Koleżanka transseksualistki dodała, że Łapicki lubił młodsze kobiety od siebie. po wszystkim Rafalala zamówiła taksówkę i wróciła do domu.

Umówiłam się z koleżanką, która zaproponowała, że zabierze mnie do znajomych, którzy bardzo chcieli mnie poznać. Koło 21.00 pojawiłam się na powiślu. Była tam już moja koleżanka, właściciele mieszkania-para Justyna i Paweł i ich kolega Marcin.
Po zjedzeniu kolacji Justyna zaproponowała, żeby z okazji święta połączyć się ze zmarłymi. Powiedziała, że jest medium i urządzimy seans spirytystyczny. Trochę mnie zmroziło, nie do końca wierze w takie rzeczy, ale mimo wszystko nie są to moje klimaty. „Duchy jako część natury mogą komunikować się z ludźmi i wpływać na ich życie.”- zachęcała.
Siedzieliśmy przy stole, starałam się w głowie ignorować to co się dzieje. Szukałam w myślach jakiś seriali, filmów, obrazów, na których mogłam się skupić. Przypomniał mi się film Wesele…i wtedy nagle poczułam przenikliwy chłód. Dziwny rodzaj bólu, którego nigdy nie zaznałam. Dotyk na szyi, piersiach, a później niżej. Rodzaj wtargnięcia. To dziwne, ale czułam się molestowana, wręcz penetrowana. Nie mogłam się ruszyć, nie mogłam wydusić z siebie słowa. Tak jak by ktoś stał za mną i zasłaniał mi jedną ręką usta, a drugą…
Odgłosy stały się przytłumione, obraz zamglony.

I nagle koniec, tak jak by ktoś uderzył pięścią w stół. Paweł zapalił światło, Justyna podeszła do mnie i zapytała jak się czuję. Wiedziała co się stało, wiedziała kim był duch. Kiedy weszła w trans zobaczyła za mną postać mężczyzny, którego po chwili rozpoznała. Był to zmarły 2012 roku Andrzej Łapicki. Czy to na skutek moich myśli( a przypominam, że Łapicki grał w Weselu), czy innej energii jego duchowa część zjawiła się w pokoju. Kiedy powiedziałam Justynie, że czułam się obłapiana, wręcz molestowana…odpowiedziała, że on lubił młodsze od siebie kobiety.
Po wszystkim zamówiłam taksówkę i szybciutko wróciłam do domu. Nigdy więcej takich „zabaw”.

1903999_395164897302821_7969119891302782522_n0003GSYBKEABNDXL-C116-F4

 

A wy mieliście kiedyś takie doświadczenia ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.